Profil spoločnosti

KVALITA, FLEXIBILITA, RYCHLY A SPOLAHLIVÝ SERVIS je našim denným krédom


OBALPRINT, a.s. je flexografická tlačiarenská firma, ktorá tlačí obalový materiál a etikety prevažne pre potravinový priemysel už od roku 2007. Pracujeme s rôznymi druhmi materiálov od 12 do 100 my.


Vzhľadom k tomu, že firma disponuje bohatým strojovým parkom, od 8 farebného tlačového stroja s centrálnym tlačovým valcom, cez etiketovacie stroje až po pomocné stroje ako sú vysekávacie automaty, skružovačky a pod., dokážeme spracovať širokú paletu výrobkov. Zameriavame sa na individuálny prístup k zákazníkom, a preto sa snažíme obalový materiál prispôsobiť potrebám každého z nich. Našou hlavnou výhodou je flexibilita a rýchlosť pri dodaní obalových materiálov.


Sme držiteľmi certifikátu BRC packaging, a to nás predurčuje dodávať obaly najvyššej kvality, ktoré sú vhodné pre priamy styk s potravinami. O kvalitu našich výrobkov a služieb dbáme každý deň.


Portfólio našich zákazníkov tvoria malé, stredné ale aj nadnárodné spoločnosti z oblasti potravinárskeho priemyslu, najmä však priemyselný výrobcovia zmrzlín, čajov, mliekarne, syrárne ako aj výrobcovia cukroviniek.Sme držiteľmi certifikátu riadenia kvality BRC packaging.